+372 5157 725 info@kiruvere.ee

Katti

Alguses oli lihtsalt ilus loodus ja tühi koht. Siis ütles Katti: „Saagu Austrvegr Selts!“ ja Selts sai loodud. Ja kõik nägid, et Selts on hea. Siis ütles Katti: „Saagu Muinaslaager!“ ja Muinaslaager sai. Ja kõik nägid, et Muinaslaager on väga hea.

Erialalt ehitustehnik-ärijuht-maastikukujundaja, ametil väikeettevõtja, hingelt muinasinimene, on Katti liikumapanev, suunav ja õiendav jõud Seltsis. Omaenese kätega oskab Katti teha kangastelgedel rõivaid ja muistseid telke. Elab Katti päris metsas 111-aasta vanuses tares, kust hooti tolmuse džiibiga välja kihutab ja Eesti muinasaja taaskehastamises revolutsioonilisi arenguid korraldab.

Tegevusalad: finants- ja korraldusküsimused, ürituste organiseerimine, õpitubade korraldamine, tekstiilkäsitöö

Kontakt: katti@kiruvere.ee

Toomas

Toomas oskab kõike, teab kõike, teeb kõike ja räägib kõigest. Eriti meeldib talle sepa-, puusepa-, klaassepa- ja ehissepaametid, kuid hakkama saab ta kõigega, mida muistsel ajal inimesed tegid.

Kui ta parasjagu just midagi ei valmista, räägib Toomas huvitavaid ajaloolisi või väljamõeldud tõestisündinud lugusid. Ametilt keemik, hingelt meister ja nii seest kui väljast väga ilus, on Toomas see mees, kes kauneid asju tekitab, olgu need siis suured või väikesed. Muul ajal aitab Toomas Kattil koera ja kassi kasvatada.

Tegevusalad: õpitubade korraldamine, sepis, ehtesepis, keraamika, klaas, puutöö, ehitus

Kontakt: toomas@kiruvere.ee

Andrus

Täiskohalise Õiendaja ja muidu rahmeldisena on Andrus igalpool jalus, iriseb kõigi kallal, torgib kõiki tagant ja käib kõigile pinda, et asjad läheks nii nagu tema tahab. Väidetavalt on tal hea süda, kuid tavaliselt ei lase ta end sel väga segada.

Huvitub kõigest muinasest ja ajaloolisest, tegeleb paljuga, ei oska tegelikult mitte midagi, on puhtkogemata omandanud BA kraadi ajaloo alal aga ei kasuta seda pea kunagi sihipäraselt, armastab palavatel suvepäevadel katta end mitme kihi villase riide ja metalliga ja korraldada erinevaid kakelunge, mida nimetab muinasvõitluse taaskehastamiseks.

Tegevusalad: ürituste organiseerimine, muinasvõitlus, laevandus, rahvusvaheline suhtlus

Kontakt: andrus@kiruvere.ee

Priit

Priit on alati käepärast, kui teised Seltsi liikmed korraldavad erinevaid hullumeelseid ettevõtmisi, huvitub muinastest laevadest, paatidest ja teistest veesõidukitest ja kuna ta lihtsalt ei viitsi aeru tõmmata, nimetati ta kapteniks ja hiljuti viitseasekontraadmiraliks. Kui paatidest, õllejoomisest ja Eesti-Läti sõprussuhete arendamisest aega üle jääb, siis tegeleb Priit samuti kakelungidega, mida ise nimetab muinasvõitluseks.

Tegevusalad: muinasvõitlus, laevandus

Kontakt: priit@kiruvere.ee

 

Close Menu